Технології монтажу натяжних стель

hqdefault

У переліку внутрішніх опоряджувальних робіт при сучасному будівництві віднедавна з’явилися такі роботи, як монтаж натяжних стель. Як же проводяться ці роботи? До початку монтажу стелі необхідно правильно спланувати розміщення вбудованих в стелю елементів (датчики безпеки, освітлювальні прилади, вентиляційні отвори і т. д.) та провести всі підготовчі роботи. До них можна віднести установку деталей кріплення під ці елементи, кріплення електропроводки і т. д. Освітлювальні прилади в натяжних стелях застосовуються під лампочки накалювання потужністю не більше 60 Вт, а галогенні не більше 35 Вт.

Існує два методи монтажу натяжних стель — гарпунний або клиновий та кулачковий або без гарпунний. В першу чергу вибір методу залежить від конструктивних особливостей і вибраного матеріалу. Потрібно враховувати, що ширина полотна під натяжні стелі від 1,3 до 2 метрів і якщо ширина стелі більше за допомогою лазерної спайки виконують зварювання полотен матеріалу між собою.

При застосуванні клинового методу потрібно дуже точно розмітити полотно — допустима похибка не більше 2 см. В цьому випадку розкрій полотна проводять у заводських умовах, а по краю приварюють кантик з більш жорсткого полівінілхлориду, який називається «гарпун» та нагадує крюк. По периметру стелі кріпитися профіль з алюмінію або пластику. Після цього спеціальною тепловою гарматою нагрівають полотно до температури 70 градусів, воно розширюється і стає еластичним, що дозволяє легко вставити клин в профіль. Після охолодження воно натягується і утворює рівну поверхню.

При кулачковому методі монтажу натяжних стель полотно розкроюють з допуском не менше 10 см. і після нагріву кріплять в пластиковому профілі розтискними кулачками, зайвий матеріал обрізають. При відтворенні другий метод на багато простіше, але його недолік в тому, що натяжна стеля не можливо потім демонтувати.

Один комментарий

  1. Залежно від форми каркаса покриття можна зробити як «традиційно» плоску, так і ступінчасту чи багаторівневу стелю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.