Системи для ремонту бетону

tbqd3101si6

Системи для ремонту бетонних конструкцій, можуть бути застосовні, для часткового ремонту Залізобетонних виробів:

  •  балкона;
  •  бордюру;
  •  тераси;
  •  бетонної колони.

Під впливом зовнішнього середовища, а також механічних факторів залізобетонні конструкції піддаються корозії. Корозія псує арматури й інші сполучні елементи, що найбільше помітно з появою іржі. Бетон також підданий корозії, щоправда, не так помітно, як у випадку металу, але все, же є. 

Корозія бетону, викликана різними факторами: 

  •  хімічними;
  •  фізичними;
  •  біологічними.

Хімічні, зумовлні дією води й різних агресивних речовин, розчинників, кислот. Фізичні: при відсутності відходу, неправильно або низької якості обрані компоненти заливальної суміші, механічний вплив при морозі. Біологічне викликане дією живих організмів.

5-Betoninstandsetzung-im-horizontalen-und-vertikalen-Bereich

Руйнування залізобетону, багато в чому залежить від явища карбонізації. Це явище позбавляє захисні властивості бетону й сталі. Диоксид вуглецю, що втримується в повітрі, вступає в реакцію з гідроксидом кальцію, що втримується в бетоні, тим самим знижуючи його РН. Таким чином, металева арматура при окисненні збільшується в обсязі, що приводить, з часом, до появи тріщин і, зрештою, до руйнування бетонного виробу.

1122577411

Як відновити ушкоджені бетонні елементи

Ремонт бетону – це обробка спеціальними клейовими будівельними сумішами, які характеризуються високою стійкістю до процесу руйнування, високою механічною міцністю й підвищеною адгезією. Кращим розв’язком є використання підходящої системи — Полімер-Цемент бетон.

Область застосування

Підходить для ремонту не структурних елементів, таких як балкон, тераса, колона, перемичка і т.д. Також може бути використана для ремонту й видалення конкретних дефектів поверхні (наприклад, дефектів, порожнечі).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.